06.06.2017

ФК Полісся не втримав нічию на Сумщині

У матчі 20 туру аматорського чемпіонату України з футболу, ФК "Полісся" на виїзді зустрівся із ФК "Вікторія" (Миколаївка, Сумська обл.). Житомирянам потрібна була перемога, щоб продовжити боротьбу за третю сходинку в турнірній таблиці групи 2, але підопічні Ігоря Левицького не змогли втримати навіть нічийний результат.

Вже на 14 хвилині господарі змогли відкрити рахунок, але за десять хвилин, після стрімкої контратаки, Роман Гусак зумів відіграти м'яч. Після цього житомиряни ще як мінімум двічі мали гарні нагоди для взяття воріт, але не змогли ними скористатися. В другому таймі активнішими були саме господарі, які змусили житомирян більше оборонятися, хай і доволі успішно. Але на 85 хвилині, після помилки захисту житомирян, гравець "Вікторії" Олександр Стрибак знову виводить господарів вперед - 2:1. Відігратися житомиряни вже не встигли.

В підсумку поразка ФК "Полісся" не вплинула на турнірне становище команди. Житомиряни залишаються на шостій позиції в групі 2.

ФК "Вікторія" (смт. Миколаївка) - ФК "Полісся" (Житомир) - 2:1 (1:1)
Голи: 1:0 Максим Ганжа (14), 1:1 Роман Гусак (25), 2:1 Олександр Стрибак (85)