14.08.2017

ФК "Полісся" зіграв товариський матч з ФК "Полісся U19"

У неділю, 13 серпня, ФК "Тернопіль" не приїхав на матч 6 туру ІІ ліги України в Коростень. Відтак в цей день ФК "Полісся" провів товариський поєдинок з командою дублерів "Полісся U19", яка зараз активно готується до нового сезону Першості юніорів U19 під керівництвом Віктора Шиманського.

Матч завершився з розгромним рахунком 6:1 на користь основної команди житомирян. При цьому єдиний гол за юніорів забив в другому таймі гравець основної команди "Полісся" Дмитро Демчик. Він відіграв перший тайм за свою команду і теж встиг відзначитися голом, а в другій половині зустрічі підсилив команду дублерів.

Це вже третя контрольна зустріч ФК "Полісся U19". Раніше юніори зіграли внічию 2:2 із "Нивою" (Гадзинка) та обіграв 4:1 лідера першості житомирського району "Ниву-Екстрім". Загалом же до старту сезону дублери планують провести до восьми контрольних поєдинків.

Що стосується ФК "Полісся", то вже наступний, 7 тур чемпіонату команда зіграє з Буковиною в Чернівцях в неділю, 20 серпня.