ФК Агробізнес
26.08.2017
05.11.2016

​МФК «Житомир» із мінімальним рахунком 1:0 переграє ФК "Єдність"

У суботу, 5 листопада, МФК «Житомир» зіграв заключний поєдинок І кола чемпіонату України з футболу серед аматорів. Як і першому, так і в останньому домашньому матчі І кола житомиряни виривають перемогу. Житомирська команда додає до свого активу три очки. Єдиний гол у матчі забив Богдан Марченко.

МФК Житомир - Єдність - 1:0
Марченко, 50

Тренерському штабу довелося знову тасувати стартовий склад житомирян. Через травми не могли допомогти команді Сергій Кот, Андрій Лисюк та основний воротар Дмитро Міхєєв. На превеликий жаль не вдалося дістатися до Житомира Руслану Соболевському, який мав би коментувати поєдинок із Євгенієм Герасимчуком.

Розпочався поєдинок із невеликої «навали» чернігівської «Єдності». Вже на 6-й хвилині намагаючись зіграти на випередження помиляється Сергій Школьний, першим до м’яча дістався Дмитро Андрейчік, який завдавав удару в пусті ворота, на щастя захисник в останній момент вибив м’яч на кутовий. Після цієї небезпеки обидві команди провели декілька невдалих атак із підключенням флангів.

На 20-й хвилині Сергій Слюсар у такому собі стилі «Хачеріді» вибігаючи з захисту обіграв трьох суперників та віддав передачу на правий фланг, після якої відбувся невдалий навіс у штрафний суперників. У першому таймі доволі рівну гру продемонстрували обидві команди.

Неможливо не порівняти дії МФК «Житомир» у другому таймі із грою луганської «Зорі» проти нідерландського «Феєнорда» (у рамках групового етапу ЛЄ). Адже буквально таки трощили захист «Єдності» фланги житомирян. На початку другого тайму МФК «Житомир» створює гольовий момент – Олександ Єлісєєв виходить на оперативний простір та намагається поцілити у лівий кут воріт, але декількох сантиметрів не вистачило для голу.

Вже через п’ять хвилин активізується й правий фланг Житомирської команди. Так, на 50-й хвилині на простріл із правого флангу відгукується Роман Гусак та п’ятою віддає гольову на Богдана Марченка – 1:0!

Після забитого МФК «Житомир» мав шанси подвоїти перевагу, проте стан футбольного поля давався в знаки – Максим Зайнчковський на 73-й хвилині проривається лівим флангом до штрафного, далі м’яч отримує Єлісєєв, який відтягує на себе захисників та віддає передачу на Романа Гусака перед яким були лише пусті ворота. Проте захисники «Єдності» нейтралізували небезпеку, адже трохи задовго обробляв м’яч Роман (через стан газону).

Останній домашній поєдинок І кола Чемпіонату України серед аматорів для МФК «Житомир» довів, що наша команда прогресує, має швидкі фланги та з кожною грою доводить, що Житомирська команда неодмінно буде грати в Другій лізі. З перемогою!