20.02.2017

МФК Житомир молодіжним складом поступився Єдності на меморіалі Щанова

У суботу, 18 лютого, МФК "Житомир" зіграв заключний поєдинок групового етапу меморіалу Щанова. Граючи молодіжним складом у вечірній час, при частково непрацюючому штучному освітленні, житомиряни зазнали неочікуваного розгрому від "Єдності" (Плиски).

МФК ЖИТОМИР — ЄДНІСТЬ (Плиски) — 1:4
голи: Михайленко, 39 — Олексієнко, 58, Горщинський, 72, пн, Миколаюк, 77, Ігнатьєв, 84

МФК Житомир (стартовий склад): Бурла, Задерейко, Данюк (65' Вишинський), Оніщук, Богуцький, Кузнєцов, Михайленко, Самотуга, Лисюк, Галахов, Михайлюк

Житомиряни переважали суперника в першому таймі і навіть повели в рахунку. На 39 хвилині Михайленко головою забив м'яч у ворота після подачі кутового Андрієм Лисюком. Але втримати подібний темп в другому таймі не вийшло. На 58 хвилині "Єдність" відігрує м'яч після розіграшу штрафного. На 72 хвилині заробляє і успішно реалізовує пенальті та виходить вперед. А буквально через 5 хвилин житомиряни втратили м'яч біля воріт суперника і миттєво отримали блискавичну контратаку, яка завершилася виходом 2 в 1 і третім голом. Після цього команда намагалася зібратися і відігратися, але натомість пропустила четвертий м'яч у свої ворота.

Варто додати, що вийти на гру з "Єдністю" по різним обставинам не змогли вийти практично всі гравці основного складу. Поза заявкою опинилися Максим Зайнчковський, Дмитро Шевчук, Богдан Марченко, Сергій Слюсар, Олександр Єлісєєв, Роман Гусак та Дмитро Міхєєв. Відтак тренерський штаб дав можливість зіграти молоді та новачкам на перегляді, які до цього сиділи на лавці запасних. І хлопці дуже достойно показали себе протягом перших півтора тайма. Навіть пропустивши гол, хлопці мала не одну нагоду відігратися.

Ще однією проблемою стало освітлення на полі. Організатори в останній момент перенесли гру на вечірній час при штучному освітленні. Але вже на місці виявилося, що частина ліхтарів просто не працює. Судді декілька разів зупиняли матч, аби спробувати увімкнути ліхтарі. Але безрезультатно. Однак гру вирішили продовжити далі.

В підсумку маємо найбільшу поразку в новітній історії клубу - 1:4. До цього найгіршим результатом була домашня поразка від ФК "Малинськ" 23 квітня 2016 року, яка завершиася з рахунком 1:3. Разом з тим тренери змогли переглянути новачків і молодь, що і є однією з головних цілей участі у зимових чемпіонатах, а також побачити їх реальну силу, навички і вміння у критичних умовах. А значить зможуть зробити відповідні висновки по цим гравцям і спланувати подальший тренувальний процес.

Разом з тим, попри останню невдачу, МФК "Житомир" виконав задачі на груповий етап меморіалу Щанова, забезпечивши собі вихід в 1/4 фіналу турніру.