21.01.2017

МФК Житомир поступився СК Чайка (Петропавлівська Борщагівка) на меморіалі Макарова

Третій поєдинок на зимовому турнірі Меморіал Олега Макарова провів МФК Житомир у п'ятницю, 20 січня. Суперником житомирян став СК "Чайка" - аматорський колектив з Петропавлівської Борщагівки.

Житомиряни виглядали сильнішими в першому таймі і вже на 25 хвилині Роман Гусак вивів МФК Житомир вперед. Команда мала декілька нагод збільшити перевагу. Але щільний ігровий графік - три гри за чотири дні - далися взнаки. Підопічні Ігоря Левицького, які грали практично без замін другу гру, відчутно втомилися, що стало особливо відчутно в другому таймі. Цим і скористалися суперники, які на 78 хвилині зрівняли рахунок.

Після цього житомиряни створили декілька небезпечних моментів у воріт "Чайки" і м'яч навіть вдруге побував у воротах столичної команди. Але арбітри цей гол не зарахували. Натомість "Чайка" на останній хвилинах змогла вирвати перемогу 2:1.

Втім, житомиряни зберігають шанси на вихід з групи, адже в другому поєдинку Межигір'я змогло обіграти Музичі також 2:1

Меморіал Олега Макарова. Конча-Заспа. 20.01.2017. Манеж. 14:30.
СК «Чайка» – МФК «Житомир» 2:1
голи: Ляденко 78, Тищенко 90 – Гусак 25

СК Чайка: Мусіенко, Курята, Чорномаз, Скляренко, Юзефович (Таран, 46), Степанчук, Новіков (Каліниченко, 52), Петрук (Ляденко, 69), Шваб (Пронак, 81), Яременко (Тищенко, 54), Січкарук
МФК Житомир: Міхеев, Весельский, Задерейко, Яцковець, Данюк, Зайнчковський, Михайленко, Гусак, Лисюк, Слюсар, Михалюк (Медведчук, 65)

ГРУПА «Б».
ФК МУЗИЧІ — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:2 (Катрюк, 31 — Охременко, 86, 90+1).
ЧАЙКА (Петропавлівська Борщагівка) — МФК ЖИТОМИР — 2:1 (Ляденко, 78, Тищенко, 90 — Гусак, 25).

ГРУПА «Б»ІВНПМО
1. ЧАЙКА22007-16
2. МФК ЖИТОМИР31116-44
3. ФК МУЗИЧІ31114-44
4. МЕЖИГІР’Я21012-43
5. ЄДНІСТЬ20020-60

Наступні матчі. 21 січня, субота: Межигір’я — Чайка (Конча-Заспа, поле №3, 10:00), МФК Житомир — Єдність (Конча-Заспа, поле №3, 12:00).