ФК Нива Т
30.09.2017 | Коростень
20.04.2017

МФК "Житомир U19" поступився сумскій "Барсі" в ІІ колі Першості юніорів

МФК "Житомир" зазнав чергової поразки в Першості України серед юніорів U19. В домашньому матчі 13 туру, який відбувся в середу, 19 квітня, дублери ФК "Полісся" (які грають під старою назвою) поступилися одному з лідерів групи, сумській "Барсі" з рахунком 0:2.

Житомиряни впевнено відіграли перший тайм, багато пресингуючи і створивши декілька небезпечних моментів у воріт суперника. Але реалізувати їх так і не вдалося. Натомість гості своїм першим же шансом скористалися, відкривши рахунок після розіграшу кутового. А в другому таймі сумчани подвоїли перевагу після помилок захисту господарів. В підсумку - 0:2 і житомиряни отримують четверту поразку у весняній частині чемпіонату.

Поразка не вплинула на турнірне становище МФК "Житомир U19" - команда залишається на 8 позиції в групі 1.