13.09.2017

Віктор Коровіков - герой 11 туру в ІІ лізі України

Нападник житомирського ФК "Полісся" Віктор Коровіков став героєм 11 туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги за версією Sportarena. У першому ж матчі за поліський клуб, з тернопільською "Нивою", який відбувся 09 вересня в Коростені, Коровіков зробив вагомий внесок у перемогу свого клубу.

Новачок житомирян відкрив рахунок, реалізувавши пенальті, потім здорово зорієнтувався після штрафного і подвоїв перевагу в другому таймі. У матчі проти тернопільської "Ниви" різнобічний форвард грав на вістрі і зробив вагому заявку на лідерський статус у своїй новій команді.

Коровіков добре відомий у Другій лізі - свого часу справно забивав за сумську "Барсу", проте в Першій лізі він відбігав 19 матчів за Ковалівський "Колос" і "Арсенал-Київ", а в криворізькому "Гірнику" взагалі не встиг дебютувати через зняття клубу з турніру.

Небезталанний форвард потребував ігрової практики та реабілітації своїх бомбардирських здібностей. Все бажане він отримав в "Поліссі". Почавши з двох забитих м'ячів у дебютному матчі за житомирян, Віктор відразу потрапив в улюбленці публіки і задав собі таку високу планку, підтримука якої буде для нього кращою мотивацією.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Партнери